Xercom s.r.o.

O společnosti XERCOM s.r.o.

Společnost XERCOM s.r.o. byla založena v roce 1997. V začátcích jsme provozovali IT prodejny v Chebu a Mariánských Lázních s prodejem a servisem počítačů (nejdříve námi montovaných, poté značkových PC Compaq), periferních zařízení a kopírovacích strojů zn. Xerox.

V oblasti IT jsme dlouhodobě spolupracovali s celorepublikovou sítí prodejců IT v ČR pod názvem COMFOR. S nástupem mobilních telekomunikací jsme do našeho sortimentu přibrali sortimet mobilních telefonů a příslušenství. S příchodem mobilních operátorů na náš trh jsme začali spolupracovat se společností Radiomobil a.s. (síť Paegas) a se společností Eurotel.

Naše spolupráce se postupem času profilovala stále více na současnou společnost T-MOBILE a  postupně jsme začali  otevírat partnerské prodejny ve spolupráci s tímto operátorem. Tyto prodejny aktuálně provozujeme ve městech Cheb, Tachov a Sokolov. 

Prostřednictvím operátora T-MOBILE poskytujeme našim koncovým i firemním zákazníkům komplexní služby v oblasti telekomunikací, internetového připojení a IT. Pro naše zákazníky se vždy snažíme najít osobní přístup a řešení šité na míru.

 

Naše firemní filozofie zní:

Profesionálním přístupem pomáháme zákazníkům učinit správné nákupní rozhodnutí na základě jejich potřeb a usnadňujeme jim tak možnost vzájemně komunikovat a bavit se online doma i na cestách. Každému se u nás vždy dostane špičkové péče a jsme pyšní na to, že se k nám zákazníci vrací.

 

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout