Xercom s.r.o.

SIMI

manažerka prodejen

Mám ráda každodenní kontakt s lidmi, baví mě různorodost a pestrost. Jedno řešení neexistuje. Opravdu každý den je jiný, i když podstata zůstává stejná: přiblížit se cíli. Leckdy je to výzva. Jako firma táhneme za jeden provaz a myslím, že se nám to skvěle daří!

 

KATKA

vedoucí prodejny Cheb

Na práci se mi líbí náš přátelský kolektiv. Můžu si být jistá, že mám kam jít do práce a že mi včas přijde výplata. A v neposlední řadě je nám šéf vždy podporou.

 

STANDA

konzultant prodejny Cheb

Mám vždycky velkou radost, když se mi podaří vyřešit problém, se kterým se na nás zákazník obrací. Taky jsem celkem technický typ a tady mám ty nejnovější technologie vždy jako první. No a v neposlední řadě rád spolupracuji se svými kolegy, kteří jsou super. Jsme fajn parta.

 

PÁJA

vedoucí prodejny Mariánské Lázně
Vždy mě bavilo pohybovat se mezi lidmi a být nápomocná. V téhle práci se mi splnilo obojí. Na práci mě baví hlavně její rozmanitost - nikdy nevíte, co vám den přinese.

 

PETR

konzultant prodejny Mariánské Lázně

Práce mě naplňuje, každý den je jiný a baví mě pestrost známostí a informací, které se mi za den naskytnou.

 

TOM

vedoucí prodejny Tachov

Prakticky od začátku své pracovní kariéry dělám v obchodě a proto mě baví a naplňuje tato práce. Mohu individuálně naplnit touhy a přání našich zákazníků. Není to monotónní práce.

 

DAVID

konzultant prodejny Tachov

Na práci mě baví to, že pracuji s moderními technologiemi, kontakt se zákazníkem a to, že každý den se můžu setkat s něčím novým. Mimo to, pokud dělám svou práci dobře, firma mě odmění různými benefity jakou jsou například různé zájezdy v zahraničí.

 

MATY

vedoucí prodejny Sokolov

Jsem od přírody komunikativní a to na práci v T-Mobile skvěle využiju. Na práci se mi libí, že je každý den úplně jiný. Zároveň musí člověk držet krok s dobou v rámci elektroniky což se také neztratí.

 

PAULA

konzultantka prodejny Sokolov

Na této práci mě baví, že je různorodá. Člověk se pořád posouvá vpřed a učí se nové věci, žádný stereotyp. Odměna za odvedenou práci určitě stojí za to.

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout