Xercom s.r.o.

SIMI

manažerka prodejen

Mám ráda každodenní kontakt s lidmi, baví mě různorodost a pestrost. Jedno řešení neexistuje. Opravdu každý den je jiný, i když podstata zůstává stejná: přiblížit se cíli. Leckdy je to výzva. Jako firma táhneme za jeden provaz a myslím, že se nám to skvěle daří!

KATKA

vedoucí prodejny Cheb

Na práci se mi líbí náš přátelský kolektiv. Můžu si být jistá, že mám kam jít do práce a že mi včas přijde výplata. A v neposlední řadě je nám šéf vždy podporou.

STANDA

konzultant prodejny Cheb

Mám vždycky velkou radost, když se mi podaří vyřešit problém, se kterým se na nás zákazník obrací. Taky jsem celkem technický typ a tady mám ty nejnovější technologie vždy jako první. No a v neposlední řadě rád spolupracuji se svými kolegy, kteří jsou super. Jsme fajn parta.

 

PÁJA

vedoucí prodejny Cheb
Vždy mě bavilo pohybovat se mezi lidmi a být nápomocná. V téhle práci se mi splnilo obojí. Na práci mě baví hlavně její rozmanitost - nikdy nevíte, co vám den přinese.

PETR

vedoucí prodejny Sokolov

Práce mě naplňuje, každý den je jiný a baví mě pestrost známostí a informací, které se mi za den naskytnou.

TOM

vedoucí prodejny Tachov

Prakticky od začátku své pracovní kariéry dělám v obchodě a proto mě baví a naplňuje tato práce. Mohu individuálně naplnit touhy a přání našich zákazníků. Není to monotónní práce.

 

DAVID

konzultant prodejny Tachov

Na práci mě baví to, že pracuji s moderními technologiemi, kontakt se zákazníkem a to, že každý den se můžu setkat s něčím novým. Mimo to, pokud dělám svou práci dobře, firma mě odmění různými benefity jakou jsou například různé zájezdy v zahraničí.

JIRKA

konzultant prodejny Sokolov

Na práci mě nejvíce baví, že každý den je v něčem jiný. Každý zákazník přichází s jiným problémem či požadavkem, se kterým mu chci pomoci. Díky této práci se dostanu do kontaktu s nejnovějšími technologiemi v oblasti mobilních služeb

 

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout